wampirzy lifting

Wiele młodych matek nie może pogodzić się z faktem, że ich ciało po urodzeniu dziecka nie wygląda już tak ładnie, jak przed ciążą. Niektóre nie godząc się na taki stan rzeczy decydują się nawet na wizytę u chirurga plastycznego po to, by powrócić do wcześniejszego wyglądu.

Wiele klinik medycyny estetycznej oferuje zabiegi takie jak na przykład lifting brzucha. Jest to bardzo inwazyjny zabieg polegający na wyssaniu z brzucha nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, a następnie naciągnięciu skóry brzucha, w taki sposób, by stał się on widocznie mniejszy i bardziej płaski.

Zabieg ten wiąże się oczywiście z pewnymi niebezpieczeństwami, o których informuje lekarz przed zabiegiem, jednak mimo to coraz większa liczba pacjentek decyduje się na taką formę „chudnięcia”. Przyczyna jest oczywiście bardzo prozaiczna: brak czasu, a często nawet chęci na zajęcia sportowe i chęć osiągnięcia wymarzonego efektu, czyli pięknej sylwetki od razu.

Decydując się jednak na taki zabieg musimy pamiętać, że efekt podziwiać będzie można dopiero po upływie co najmniej miesiąca. Nie wolno bowiem zapominać, że tak samo jak po innych operacjach nasz organizm i poszczególne części naszego ciała muszą się zregenerować.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przez ten czas kobieta nie będzie w stanie normalnie funkcjonować na co dzień i wykonywać nawet prostych czynności ze względu na silny ból brzucha. Jednak nawet to zdaje się nie odstraszać od zabiegu liftingu brzucha.