protetyka dentysta gorzów wlkp układ odpornościowy

Wiele młodych matek, których ciała zmieniły się podczas ciąży cierpi z powodu niskiej samooceny, a nawet stanów depresyjnych. Wydaje się, że jest to spowodowane nieustannym wmawianiem nam, że niezależnie od sytuacji kobieta powinna wyglądać ładnie, być szczupła i zawsze idealnie ubrana.

Oczywiście do tego dąży więc każda z nas. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybyśmy potrafiły mimo wszystko zaakceptować siebie takimi, jakim jesteśmy.

Wczesne macierzyństwo jest stanem szczególnym. Kobieta nie powinna zapominać, że niedawno urodziła dziecko i naturalnym jest, że jej ciało nie będzie od razu wyglądało tak, jak dawniej.

Skupianie się na tym zdecydowania nie poprawi jej samopoczucia, a jedyne do czego może doprowadzić to fakt, że również dziecko odczuje nieszczęście swojej matki na własnej skórze. W walce o zgrabną sylwetkę i piękny wygląd nie powinnyśmy więc zapominać, że najważniejsze jest w tym szczególnym czasie zdrowie i samopoczucie naszego dziecka. Cała reszta z całą pewnością możliwa będzie do osiągnięcia później.